Przechowywanie leków Unidox, Imunoglukan, Candida Clear, Dicoflor i Luivac

Witam, mam w domu bardzo gorąco ze względu na wysokie piętro w bloku, cel: wytępienie gronkowca z organizmu leki które dostałem to Unidox(antybiogram) Imunoglukan p4h kapsułki(4 opakowania) Candida Clear(Przeciw grzybiczny) Dicoflor 60(Probiotyk) Luivac(Szczepionka odpornościowa) na każdym z tych leków pisze "Przechowywać w temperaturze poniżej 25 stopni" czy moge je wszystkie trzymać w lodówce na najwyższej półce? mam tam 10 stopni, nie zaszkodzi to? nie mam innego chłodnego miejsca..

Witam. W opisanej sytuacji rzeczywiście najkorzystniej będzie przechowywać preparaty w lodówce.