Jak przesunąć okres za pomocą pigułek antykoncepcyjnych?

Witam! Mam taki problem. W następnym tygodniu wyjeżdżam nad morze, niestety wtedy wypada mi okres. Biorę tabletki antykoncepcyjne - Daylette. Jak należy przesunąć okres tymi tabletkami? Proszę o pomoc.

Witam serdecznie, przyjmowane przez Panią tabletki należą do grupy preparatów 24+4, co oznacza że 24 zawierają substancje czynne a kolejne cztery są tabletkami placebo. Jeżeli chciałaby Pani przesunąć krwawienie, należałoby zrezygnować z przyjmowania czterech ostatnich tabletek i natychmiast rozpocząć nowe opakowanie. Krwawienie powinno pojawić sie w dopiero w przyszłym miesiącu. Pozdrawiam