Jak radzić sobie z potliwością okolic pach?

Witam Jestem młodą osobą, mam 20 lat i nie radzę sobie z nadmierną potliwością w okolicy pach. Jak ograniczyć ten nie przyjemny proceder ? Pozdrawiam

Witam,
jezeli preparaty dostępne w aptece nie dają zadowalajacych efektów,
sugeruję konsultację u lekarza medycyny estetycznej i rozwazenie leczenia nadpotliwosci przy zastosowaniu toksyny botulinowej.Zabieg trwa ok45min i nie jest bolesny.