Jak rozpoznać dni płodne?

Witam.Już raz pytałam lecz mam jeszcze pare pytań.Po czym mogę rozpoznać dni płodne oprócz śluzu bo wydaje mi sie że go nie mam.i co może być przyczyną że nie mam tego śluzu.i czy mięśniaki mogą być związane z problemem zajścia w ciąży.Dziękuje i pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu

Tak mięśniaki mogą być przyczyną problemów z zajściem w ciążę zależy to od ich wielkości, ilości i lokalizacji.