Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak rozumieć ten opis EEG u 18-latka?

Witam chcial bym poprosic o odczytanie zapisu eeg czynnosci podstawowa 11-12 c/s o ampl do 30 uV RZ obecna HW FS bez wplywu na zapis. Zostalem skierowany na te badanie prEz psycholog czesto mam tak ze pustke mam w glowie nic nie myśle zapominam wazne żeczy nic mi sie niechce a jak juz cos zmuszam sie zeby jezdzic na praltyki nic sie nie odzywam tylko czasami odpowiadam na pytania zbyt czesto teraz płacze i mam takie jakby oslupienie stoje w jednym miejscu i nic nie robie ani sie nie odzywam chcial bym juz wrucic do normalnosic i bardzo bym prosil o pomoc.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 4 tygodnie temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Witam! Na podstawie tego krótkiego opisu - zapis EEG jest prawidłowy. Analizując resztę pańskiej relacji, powinien być Pan dokładnie przebadany w Poradni Zdrowia Psychicznego, szczególnie pod kątem zaburzeń nastroju, zaburzeń osobowości lub ew. innych. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy