Jak rozumieć ten wynik rezonansu magnetycznego z kontrastem?

odebrałam wyniki MR z kontrastem,proszę o wytłumaczenie wyników. Czaszka o zmniejszonym wymiarze AP,bruzdy mózgu w zakresie płatów czołowych i ciemieniowych nieco poszerzone.Intensywność sygnałów istoty białej i szarej prawidłowa.Układ komorowy nad i podnamiotowy nieposzerzony,symetryczny,nieprzemieszczony.Niewielkie poszerzenie przymózgowej przestrzeni płynowej w przedniej części środkowego dołu czaszki po stronie prawej i wym.23x8mm- najp.drobna torbiel pajęczynówki.Sygnały struktur tylnojamowych bez zmian.Rezerwa płynowa na poziomie foramen magnum zachowana prawidłowo.Poszerzenie zamóżdżkowej przestrzeni płynowej o charakterze mega cisterna magna.Niewielkie,przyścienne pogrubienie błony śluzowej sitowia,zatok szczękowych i zatoki klinowej.

OPIS MRI : " wyniki MR z kontrastem,proszę o wytłumaczenie wyników. Czaszka o zmniejszonym wymiarze AP, bruzdy mózgu w zakresie płatów czołowych i ciemieniowych nieco poszerzone. Intensywność sygnałów istoty białej i szarej prawidłowa.Układ komorowy nad i podnamiotowy nieposzerzony,symetryczny,nieprzemieszczony. Niewielkie poszerzenie przymózgowej przestrzeni płynowej w przedniej części środkowego dołu czaszki po stronie prawej i wym.23x8mm- najp.drobna torbiel pajęczynówki. Sygnały struktur tylno jamowych bez zmian. Rezerwa płynowa na poziomie foramen magnum zachowana prawidłowo. Poszerzenie zamóżdżkowej przestrzeni płynowej o charakterze mega cisterna magna. Niewielkie, przyścienne pogrubienie błony śluzowej sitowia, zatok szczękowych i zatoki klinowej. " Ważny stan Pacjenta; objawy neurologiczne! Opisane poszerzenie przestrzeni płynowych, pewnie wrodzone;
Badanie MRI do interpretacji klinicznej; do pełnej konsultacji, wywiad, badanie, kompleksowa ocena stanu zdrowia
Pozdrawiam i zapraszam