Jak rozwiązać problem sińców pod oczami?

Witam, mam 25lat i problem z sińcami oczu. W styczniu zostałem dotkliwie pobity, miałem spuchniętą całą twarz w tym dwa wielkie "lajpa" pod oczami. Po badaniach nic złego nie wykryto jednak borykam się do dziś z problemem sińców/brązowawych cieni pod oczami. Próbowałem maści arnikowej, ale nie pomaga czy jest jakieś rozwiązanie tego? Do kogo mógłbym się zgłosić? Lekarz rodzinny uznał, że znikną z czasem ale ja nie widzę żadnej poprawy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza dermatologa po nadaniu będzie można coś więcej powiedzieć