Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak się przygotować i pokonać wstyd dotyczący konsultacji odnośnie chirurgii plastycznej miejsc intymnych?

Miałabym pytanie odnośnie chirurgi plastycznej miejsc intymnych. Stres i wstyd związany z wizyta, jak to przemoc? Duzo Pan Doktor udziela takich konsultacji? Jak sie przygotować psychicznie ?
KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu

Jak przeprowadza się przeszczepy rodzinne?

Warto podejść do tego jak do zabiegu medycznego. Lekarz jest profesjonalistą, który skupia się na pomocy pacjentowi, w żadnym wypadku nie ocenia go. Lekarz, który specjalizuje sie w tej dziedzicnie, będzie także potrafił uspokoić i rozwiać wątpliwości, ma w tym doświadczenie.
Niektórym pacjentom pomaga skoncentrowanie się na faktach, rzeczowość i świadomość celu podejmowanego wysiłku.
Stres w podobnej sytuacji jest naturalny, ważne jednak, by nie paraliżował. Można pomysleć o zadbaniu o swój komfort, wygodnym ubranie, czy miłej, odprężającej rzeczy/aktywności, którą zaplanuje się na po wizycie.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Witam , proponuję przygotować się jak na wizytę u ginekologa! Ma Pani 39 lat i pewnie była Pani kilka razy badana przez ginekologa! SPOKOJNIE!!! POZDRAWIAM!!! z.żurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy