Jak się ubrać, wychodząc na dwór w trakcie kuracji antybiotykiem?

Jestem w trakcije kuracji antybiotykiem na zapalenie oskrzeli ,bardzo sie poce nie przechodzi mi kaszel.nie mam juz temp Martwie sie bo chce isc do pracy ale wychodzac na dwor robie sie mokra ,nie wiem jak sie ubrac ,mam 60 lat.Bardzo prosze o jakas rade .

Jeżeli jednak musi Pan wychodzić na dwór to należy dostosować ubiór do pogody tak, aby się nie przegrzewać i dodatkowo nie spocić.