Jak skutecznie leczyć astmę?

Choruję na astmę,inhaluję się budesonide rano i wieczorem i mimo to mam poranny kaszel,nawet jak biore podwojne dawki.Najgorsze jest to ,że nie pomaga ventolin w poczwornych dawkach.Po godzinie kaszel calkowicie ustepuje i wraca znow rano ale tylko jak jestem we Włoszech.Po powrocie do kraju mija.

Lek. Tomasz Budlewski

Najbardziej prawdopodobne jest to ze występuje tam jakiś czynnik uczulający info powoduje cechy zaostrzenia