Jak skutecznie leczyć rozpad mięśni?

Dzien dobry ! Mam skomplikowane schorzenie miesni o jakim to nigdzie nie wyczytałem ani nikt takiego nie ma. Z mojej oobserwacji najprawdopodobniej dzieje sie to na duze zmiany pogody a z wiekiem sie to nasila. Raz sa ok twarde nabite a za kilka dni małe obwisłe i sflaczałe zanikaja. Kiedys to działo sie rzadziej teraz rzadko jest ok :-( Robi sie taki jakby rozpad tkanki miesniowej . Czy sa na to jakies leki , musialem zrezygnowac z silowni bo nie ma co pompowac :-( Co to moze byc ???

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza neurologa i reumatologa