Jak skutecznie leczyć zapalenie pęcherza moczowego u 21-latki?

Witam, od pewnego czasu mam problem z nawracającymi zapalenia i pęcherza, praktycznie cały czas odczuwam objawy w postaci parcia na mocz i bólu brzuchu, zrobiłam wymaz z cewki moczowej, który wykazał escheria coli w dużej ilości,, candida albicans średnio liczne oraz streptococous agaliace średnio liczne dostałam antybiotyk duomox, jest to już któryś z kolei antybiotyk, który przyjmuje niestety dolegliwości ciagle nawracają, skłoniło mnie to do wizyty u ginekologa, przepisał on monural, stwierdził również płyn w zatoce Douglasa oraz obok jajnika, dostałam również globulki doodbytnicze, gdzie szukać pomocy lekarskiej co stosować? Martwi mnie ogromną ilość przyjmowanych przezemnie antybiotyków.

Jeśli zapalenia pęcherza będą nawracać wskazane jest wykonanie posiewu moczu i antybiotykoterapia zgodnie z antybiogramem- ograniczy to ilość przyjmowanych antybiotyków. Co do schorzeń ginekologicznych proszę zaufać ginekologowi prowadzącemu. Bez wglądu w badania trudno się wypowiedzieć.