Jak skutecznie wyleczyć zapalenie pęcherza?

Dzień dobry, prosze o poradę bo juz trace siły i moj stan psychiczny sie pogarsza, po przeziebieniu które przechodziłam :(nie mogłam lezec w łozku, dostałam zapalenie pechęrza , na poczatku stosowałam furagine -po 2 dniach przechodziło za 2-3 dni wracałao, i tak kilka razy , W koncu udałam sie na badania i do lekarza, wyniki moczu , posiew moczu, usg wykonane przez urologa wzorowe, nikt nie wie dlaczego dalej mam parcie na pecherz, brałam 5 dni cipronex , poprawa na 2 dni. Ginekolog zaliczony- wszytko ok. Czy mozliwe ze w koncu to przejdzie , czy wykonac ponownie posiew moczu po antybiotyku. Trwa to 5 tydzien juz trace nadzieje . Jeden lekarz mówi ze mam wygrzac , 2 ze mam wymaz z cewki zrobic, mam dreszce i stany podgoraczkowe .
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Jak skutecznie wyleczyć przewlekłe zapalenie pęcherza?

Dzień dobry! Mam 66 lat i za sobą trzykrotne operacje brzuszne, a obecnie moją częstą dolegliwością jest przewlekłe zapalenia pęcherza. W ostatnim roku byłam z tego powodu 5 razy poddawana antybioterapii, łączne z zastrzykami gentamycyny. Dolegliwości ( pieczenie,podwyższona temp. szczypanie,częstomocz w małych ilościach) mijały na jakiś czas po czym wracały.Ostatnio chorowałam w czerwcu br.,a obecne badanie moczu wskazało znowu na bardzo liczne bakterie, leukocyty 10 ul, erytrocyty 25ul,klarowność niezupełna. Przepisano mi antybiotyk Nolicin i dostałam jeszcze receptę na Nystatyna Teva i Linex Forte. Pytanie moje brzmi -czy to wszystko można brać jednocześnie? Czy dzięki antybiotykom uda sie zwalczyć te częste infekcje? Uprzejmie proszę o zajęcie stanowiska w tej sprawie i odpowiedź. pozdrawiam
KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Jak skutecznie wyleczyć zapalenie pęcherza i dróg moczowych?

Od miesiąca dostaje antybiotyki na zapalenie pęcherza i dróg moczowych Biorącef, levoxa, Amocyklav teraz wzięłam monural 2 saszetki na dwa dni.. Nic nie pomaga, mocz bez zmian, gorączka, dreszcze, złe samopoczucie.. Co dalej robić.. Usg bez zmian.. Jak sobie pomóc.. Proszę o pomoc..
KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty