Jak stosować Arilin?

Lekarz przepisał mi Arilin , Betadine oraz GYNO-FEMIDAZOL w globulkach . Mam zacząć od Arilin a następnie Betadine oraz GYNO-FEMIDAZOL na przemiennie ale nie poinformował mnie przez jaki okres mam je przyjmować Co ze współżyciem , czy mój partner też powinien zastosować jakieś leki ?

Należy przyjąć zaleconą dawkę leku, najpewniej jeśli lekarz nie podał konkretnych dni - przyjąć globulki do końca opakowań.