Kuracja Gyno-Femidazolem a dodatkowe zabezpieczenie

Witam. Jestem w trakcie kuracji Gyno-femidazolem. Mój ginekolog powiedział mi, że nie widzi przeciwskazań żeby współżyć w partnerem. Zapomniał chyba wspomnieć o tym, że składniki Gyno mogą uszkadzać prezerwatywę. Czy powinnam użyć dodatkowego zabezpieczenia? Jeśli tak to jakiego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję na czas kuracji wstrzymać się ze stosunkami płciowymi.