Możliwość współżycia przy kuracji Itrax i Gyno-Femidazol

witam,czy biorąc tabletki Itrax 100mg i gyno-femidazol 100 mg mozna współzyc z partnerem ?? , czy mogą wystapic plamienia biorąc te tabletki ?? przez dwa dni plamiłam na rózowo , nie wiem czy musze je odstawic czy to normalne

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa celem kontroli. Konieczne jest także leczenie partnera. Sądzę, żeby lepiej poczekać ze stosunkami do zakończenia terapii zarówno u Pani jak i u partnera.