Ponowny okres po zastosowaniu tabletki Gyno-Femidazol na noc

Witam, przyjmowalam tabletki gyno-femidazol po miesiaczce mialam dokonczyc kuracje, lecz po zastosowaniu tabletki na noc, na drugi dzień ponownie dostalam okres, czym to moglobyc spowodowane i czy ponownie powinnam teraz zaczac stosowac tabletki?

Piotr Pilarski

Najwyraźniej krwawienie jeszcze się nie zakończyło. Musi Pani ponownie zacząć stosować lek po definitywnym zakończeniu menstruacji.

Pozdrawiam.