Jak stosować lampy LED w trądziku różowatym?

Witam, mam trądzik różowaty od jakiegoś czasu chodzę na lampy LED i widzę poprawę, tylko, ze niestety Panie które obsługują lampę nie bardzo umieją mi doradzić jak dobrać ilość naświetleń i kolor lamp dlatego kombinuje i chodzę raz na niebieską raz na czerwoną i raz na podczerwień. Lampy to dermalux led to urządzenie emuluje światło niebieskie czerwone i podczerwień każde naświetlanie trwa 20 minut... jaka kombinacja kolorów i jak często jest najlepsza przy cerze naczynkowej z tendencją do trądziku różowatego ?

Dzień dobry :) Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. On z pewnością pomoże Pani ustalić co będzie odpowiednie dla Pani cery.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.