Jak stosować luteinę w ciąży?

Witam, od początku ciąży ( jest to 8 tydzień, usg prawidłowe) mam przepisaną luteinę dopochowo, tak na wszelki wypadek po stracie poprzedniej ciąży. Na poprzedniej wizycie lekarz przepisał mi luteinę 50 mg, nie mam żadnych plamień, jedynie często boli mnie podbrzusze. Teraz na wizycie 2 dni temu dostałam luteinę także dopochowo ale tym razem 100 mg. Plamień nie ma, ale bóle nadal mnie męczą. Czy to normalne? I jak dawkować lek? 2 x 1 tabl. dziennie? Mój lekarz chyba zapomniał o tej informacji..

Informacje na ten temat musi przekazać bezpośrednio ginekolog prowadzący. Schematy leczenia luteiną są różne i decyzję jaki ma być stosowany musi podjąć prowadzący ginekolog znający stan kliniczny swojej pacjentki.