Jak szybko pozbyć się bólu gardła?

Dziś jest wigilia, a mnie złapał ból gardła - jak się pozbyć tego jak najszybciej, bo boje się, że to początek choroby. Mam w domu tylko tabletki na ból gardła Strepsils.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli w domu ma Pani/Pan tylko Strepsils to proszę zastosować te tabletki. W przypadku wystąpienia gorączki proszę zastosować leki przeciwgorączkowe. Gdyby objawy się nasilały proszę skonsultować się z lekarzem z pomocy doraźnej.