Jak ustrzec się chorób gardła w okresie jesienno-zimowym?

Witam, stwierdzono u mnie wirusowe zapalenie gardła. Laryngolog przepisał mi bactrimforte oraz witaminę a e czym można przyspieszyć jeszcze proces leczenia i ustrzec się od chorób gardła w tym okresie jesienno-zimowym?

Na wirusowe stany nie przepisuje się antybiotyków czy też chemioterapeutyków. Zmień laryngologa. Trzeba Cię zdiagnozować i uodpornić. Nie napiszę jak bo to wyjdzie gruba książka. Dobry lekarz wie jak to zrobić.