Jak usunąć bliznę po zabiegu chirurgicznym?

Rok temu miałam operację usunięcia wyrostka robaczkowego. Mam fatalną bliznę.. Żadne maści nie pomogły a blizna nie jest na tyle nisko zebym mogła ja zakryć strojem np. na plaży.. Czy jest jakiś sposób żeby się jej pozbyć?

Lek. Tomasz Budlewski

W takim wypadku proponuję udać się do lekarza chirurga plastycznego lub lekarza medycyny estetycznej.

Bliznę można usunąć serią zabiegów z użyciem lasera CO2. Ilość i częstość zabiegów ustala lekarz na wstępnej konsultacji. Czasem w pierwszej kolejności istnieje konieczność chirurgicznej korekcji, a dopiero na kolejnym etapie wdrażana jest laseroterapia.