Jak usunąć krwiaka z kolana?

Jak to krwiak?? Co mam z tym zrobic? Nie bylam u specjalisty.. Nie wiem cxy isc czy nie.. I mam sie starac normalnie chodzic z tym kolanem czy co mam zrobic? I jak dlugo sie goi bo za niedługo szkola i nie ukrywam mam nadzieje ze mi przejdzie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna chociażby wizyta u lek rodzinnego p badaniu będzie Można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postepowanie

Lek. Jan Bujok Chirurgia

To zależy, czy ma Pani na myśli krwiak podskórny, czy krwiak stawu kolanowego. Krwiak podskó®ny zagoi się samoistnie, w przypadku krwiaka stawu kolanowego można wykonać punkcję stawu (nakłucie celem usunięcia krwiaka) - tego typu zabieg może wykonać chirurg w poradni.