Jak usuwa się taką dolegliwość?

Witam. Od dłuższego czasu czuję uciążliwy ból w okolicach stawu skokowego. Wykonałam badanie rezonansem magnetycznym, z którego wynika ze mam niewielki wysięk w tylnej części stawu skokowo- piętowego z torbielą w tej okolicy o średnicy 15mm oraz obrzęk w okolicy kości łodkowatej. Co to oznacza ? Czy jest to niebezpieczne ? Jak usuwa się taką dolegliwość ?

Pewnie zmiany pourazowe, do omówienia z Lekarzem, najlepiej z Ortopedą ; " uciążliwy ból w okolicach stawu skokowego. Wykonałam badanie rezonansem magnetycznym, z którego wynika ze mam niewielki wysięk w tylnej części stawu skokowo- piętowego z torbielą w tej okolicy o średnicy 15mm oraz obrzęk w okolicy kości łodkowatej." Ocena pełna stanu ogólnego i wyników badań Pacjenta !! Pozdrawiam