Jak w ciąży leczyć kłykciny kończyste?

Dzien dobry ... jestem w ciąży i ostatnio znów pojawiła mi się kłykciny koniczyste(tzn.1) jest to zbyt niekomfortowe ... z tym że mójekarz prowadzący stwierdził że może się tego podjąć laserowo jedynie po porodzie ... czy jest możliwość jakieś maści, żelu z którego można korzystać w ciazy?? Proszę o rade
KOBIETA, 31 LAT 2 tygodnie temu

Dzień dobry,

Proszę pójść do ginekologa,który wykonuje krioterapię.

Polega ona na wykorzystaniu ciekłego azotu, za pomocą którego lekarz schładza i zamraża zmienione chorobowo tkanki. Krioterapia rzadko powoduje działania niepożądane typu bliznowacenie, czy przebarwienia i jest bezpieczna dla kobiet w ciąży.

Jeśli będzie miała Pani więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska