Jak wyleczyć kłucie w pięcie po złamaniu kości?

Po złamaniu kości pietowej z niewielkim przemieszczeniem (okolica ścięgna achillesa) założono gips bez operacji,po zdjęciu gipsu odczówam klucie w piecie szczególnie po odpoczynku przy pierwszych krokach potem ból ustępuje, jakie zastosować leczenie w tym przypadku aby dolegliwości ustąpiły. ?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne jest wykonanie rtg i konsultacja lekarza ortopedy.