Jak wyleczyć rany po materiałach chemicznych?

Pracuję przy "Elastomastic'u" (posadzki żywiczne) jest to materiał chemiczny, pochlapałem lekko rękę i przygrzało mi słońcem w miejsca. W tym momencie mam rany, które się pogłębiają i nie chcą goić. Już od jednego miesiąca mam ten problem. Czy jest jakiś sposób aby zneutralizować i wyleczyć te rany. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza. Na podstawie aktualnego stanu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.