Jak wyleczyć stulejkę?

Witam, u mnie w ogóle nie schodzi skóra z napletka. Gdzie to mogę zrobić by wróciło wszystko do normy? Mieszkam w Sosnowcu.

MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Takie objawy mogą świadczyć o stulejce. Trzeba w tej sprawie skonsultować się z urologiem. On po bezpośrednim badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania. W starszym wieku stulejkę leczy się tylko operacyjnie. Jeśli tak zadecyduje urolog wyda skierowanie na oddział urologiczny celem leczenie operacyjnego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty