Stulejka u nastolatka

Witam, mam 14 lat. Podejrzewam, że mam stulejkę, ale nie wiem jak powiedzieć o tym rodzicom. Myślę, że stulejkę mam wrodzoną.

MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Trzeba w tej sprawie porozmawiać z rodzicami. Nie masz innego wyjścia. Musisz z rodzicami (rodzicem) udać się do chirurga dziecięcego celem zbadania i oceny co do dalszego sposobu postępowania. Jeśli nie potrafisz uwidocznić całej żołędzi penisa (po naciągnięciu napletka) to zapewne masz stulejkę. W Twoim wieku jedynym skutecznym sposobem leczenia tego stanu może być zabieg.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty