Trudności ze ściągnięciem napletka

Witam! Podejrzewam, że mam stulejkę. Kiedy mój penis jest w zwodzie mogę ściągnąć napletek tylko do połowy, a kiedy jest w stanie spoczynku bezproblemowo, ale jeśli wtedy się pobudzi to mnie boli. Słyszałem też o domowym sposobie ćwiczenia napletka w gorącej wodzie, ale coś nie działa. Możliwe, iż trzymam go za krótko w wodzie albo w za niskiej temperaturze. Napletek wcale się nie rozszerza, tak samo mogę ściągnąć do połowy i ani troszeczkę dalej. Za miesiąc będę miał 15 lat. Jak rozwiązać problem?

MĘŻCZYZNA, 15 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Niestety, ale w Twoim wieku jeśli masz zwężenie pierścienia napletka to żadne domowe sposoby, leczenie zachowawcze, ćwiczenia nie przyniosą oczekiwanych, pozytywnych skutków. Trzeba na pewno w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem dziecięcym lub urologiem. On zadecyduje o dalszym postępowaniu. Niestety, ale zapewne okaże się konieczne leczenie zabiegowe (plastyka pierścienia napletka).

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy