Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem ze ściągnięciem napletka w wzwodzie i fałd pod żołędzią

Nie wiem czy to dokładnie jest stulejka ale ne ukrywam mam pewien problem jeśli penis jest w stanie spoczynku wszytko jest w miarę ok, mogę ściągnąć napletek lecz pod koniec się ugina w dół jednak jeśli jest w zwodzie to ciężko jest ten napletek ściągnąć jednak pod naciskiem schodzi lecz jest ciasno i nie jest to przyjemne, wydaje mi się że jeszcze wędzidełko jest jakby za krótkie dodam jeszcze że gdy już uda mi sie napletek ściągnąć w zwodzie to tworzy się fałd pod żołędziem,
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

W tym momencie sądzę, że raczej zabiegowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy