Dlaczego nie mogę ściągnąć do końca napletka?

Zacznę od tego, że mam 18 lat i jako mały chłopiec miałem przyklejony napletek. Nie wiem czy zostało to do końca wyleczone. Mam problem tego typu, że w zwodzie skóra zostaje cały czas na żołędziu, ściągam ją w dół, z lekkim bólem schodzi za żołądź do rowku i tam zostaje. Ani drgnie w dół czy w górę. Nie mogę już niżej jej opuścić i powstaje tam taka fałdka. Boli mnie dół żołędzia, po masturbacji zdarza się ze pękają naczynka i leci mi lekko krew z dołu. Po stosunku, masturbacji, itp. kiedy skóra jest ściągnięta z żołędzia powstaje bąbel jakby na wędzidełko czy skórze się z nim łączącej. Ciężko powiedzieć, bo tworzy to jakby jedna całość. Wygląda jakby był wypełniony jakimś płynem. Nie wiem czym to wszystko jest spowodowane i co to oznacza, ale liczę na pomoc.
18 LAT ponad rok temu

Witam!
Podane przez Ciebie objawy wskazują na obecność stulejki. Schorzenie to ma postać wrodzoną, ale również i nabytą. Przejawem stulejki jest właśnie dolegliwość bólowa oraz wyraźny opór przy próbie odciągnięcia napletka.
W takiej sytuacji zalecam konsultację ze specjalistą urologiem. Konieczne będzie również zapewne podjęcie leczenia możliwej infekcji powodowanej brakiem należytej higieny w niedostępnej wskutek stulejki, części penisa.

Pozdrawiam