W jaki sposób ściągnąć napletek do końca?

Mam problem, mam 17lat. Mój penis ma 19cm długości. Chciałem odbyć stosunek z dziewczyną, ale wiedzą o moim problemie zmieszałem się i się wykręciłem. Nie dawno zauważyłem, że napletek nie zsuwa się, jedynie rozszerza się max do 2cm. Starszy kolega poradził mi bym się masturbował i skóra się rozciągnie z czasem i będzie ok. Niestety niewiele to pomogło. Do lekarza na razie nie chcę iść, bo nie mogę się przełamać i wolałbym iść do kobiety. Proszę o poradę!

Witam!
Opis Twoich objawów wskazuje na możliwość występowania stulejki. Objawia się zwężeniem ujścia napletka i brakiem możliwości odsłonięcia żołędzi prącia przy jednoczesnym bólu i oporze przy próbie jego odciągnięcia. W takiej sytuacji, w pierwszej kolejności niezbędna jest konsultacja ze specjalistą urologiem i podjęcie leczenia.

Pozdrawiam