Dlaczego nie schodzi mi napletek podczas wzwodu?

Witam, mam 19 lat mój problem polega na tym, że podczas wzwodu nie schodzi mi napletek. Byłem już u lekarza ogólnego i stwierdzono, że wszystko jest w porządku. Może dlatego, że przed wzwodem wszystko wygląda normalnie, napletek odchodzi od żołędzia, czyli pracuje normalnie, ale kiedy jest w zwodzie z trudem udaje mi się odciągnąć napletek od niego i to nie w całości w czasie stosunku wraca on na swoje miejsce, przykrywając całkowicie żołądź. Bardzo ciężko o podniecenie podczas sexu. Proszę o jakąś radę fachowca co z tym zrobić?
19 LAT ponad rok temu

Witam.

Jeżeli napletek nie zsuwa się samoistnie z żołędzi podczas wzwodu, nie musi to świadczyć o jakiejkolwiek nieprawidłowości. Jeżeli odciągnięciu napletka ku dołowi nie towarzyszy ból -  nie ma powodów do niepokoju. Jeżeli jednak wiąże się z dolegliwością, konieczna jest konsultacja ze specjalistą urologiem ze względu na prawdopodobieństwo wystąpienia stulejki.

Pozdrawiam