Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zbyt krótkie wędzidełko u 18-latka

Kilka lat temu myślałem, że mam stulejkę, jednak chirurg powiedział mi, że nie. Teraz wdaje mi się, że mam zbyt krótkie wędzidełko. Chciałbym się jednak upewnić, przed pójściem do lekarza. Napletek, podczas gdy penis jest w spoczynku, nie zsuwa się do końca swobodnie. Jak już zejdzie to część napletka wciąż jest na żołędziu. Podczas wzwodu, gdy napletek jest ściągnięty jego koniec tworzy jakby "pierścień" a żołądź robi się bordowy, tak jakby przez ucisk. Dodatkowo, wędzidełko robi się białe.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Ale sądzę, że może Pan mieć rację. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy