Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wydłużenie wędzidełka u 20-latka

Witam Od zawsze nie mogłem ściągnąć napletka z żołędzia (było to możliwe tylko w czasie spoczynku) Chirurg stwierdził, że to nie stulejka a za krótkie wędzidełko. Jestem miesiąc po zabiegu wydłużenia wędzidełka ale problem niestety pozostał. W czasie wzwodu nie mogę całkowicie odsłonić żołędzia, żeby to uczynić muszę ściągnąc napletek wcześniej gdy penis jest znacznie mniejszy. Gdy to zrobię pod żołędziem tworzy się ''pierścień'', napletek się fałduje. Nie wiem co mam z tym zrobić.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Również nie wiem bez możliwości oceny penisa w badaniu. Konieczny kontakt z lekarzem, który wykonywał zabieg. Możliwe, że jest to kwestia schodzącego obrzęku po zabiegu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy