Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kiedy wykonać korekcję wędzidełka?

Witam, czy mógłby mi ktoś pomóc w zdecydowaniu czy powinienem iść do lekarza lub mieć zabieg? Miałem już parę lat temu korekcję wędzidełka, ale nadal mam wrażenie, że nie do końca jest wszystko ok, bo podczas erekcji ciężko skóra schodzi i jest bardzo napięta. Ogólnie jednak zwężenie pierścienia jest niewielkie, jak widać na zdjęciu. Proszę o radę. http://zapodaj.net/7ad624048bea.jpg.html

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Niestety bez bezpośredniego badania trudno mi określić obecnie jaki jest stan Pana napletka. Jeśli napletek swobodnie można ściągnąć z żołędzia za rowek zażołędny i w czasie spoczynku jak i w czasie wzwodu i nie powoduje to zasinienia żołędzia, jego bolesności, obrzęku albo skrzywienia to wszystko jest w porządku. Na załączonym zdjęciu stan napletka i żołędzia nie wskazuje na patologię. Oczywiście, aby konkretnie stwierdzić i zadecydować co dalej należałoby zrobić ewentualnie z napletkiem, trzeba by w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy