Czy coś jest nieprawidłowo w budowie mojego napletka?

Witam! Mam 16 lat i taki oto problem, w czasie spoczynku żołądź jest całkowicie zakryty napletkiem, napletek nawet wystaje ok. 1 cm. W czasie wzwodu napletek samoczynnie nie odkrywa całego żołędzia, odkryte jest ok. 1/4 żołędzia. Z pomocą napletek można naciągnąć za rowek zażołędny bez problemu, jednak dalsze ciągnięcie powoduje pociąganie żołędzia w dół i lekki ból. Czy w budowie penisa występuje jakaś wada anatomiczna (np. za krótkie wędzidełko)? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

16 LAT ponad rok temu

Witam!

Jeżeli możliwe jest odsłonięcie całego żołędzia, to problemu nie stanowi zapewne stulejka. Jeżeli jednak pełne odwiedzenie napletka powoduje ból, to jest prawdopodobne, że przyczynę dolegliwości stanowi za krótkie wędzidełko. Szczególnie, jeżeli odwodzenie napletka powoduje wyraźne naciągnięcie wędzidełka.

Stopień dolegliwości i ewentualne wskazanie do zabiegu oceni jednak specjalista urolog, z którym konsultację zalecam.

Pozdrawiam