Penis boli przy dotykaniu. Dlaczego?

Mam 14 lat, gdy dotykam żołądź to mnie to dziwnie boli. Wiem, że tak być nie powinno. Nigdy wcześniej, gdy byłem mniejszy nie ściągałem napletka za żołądź, nie wiedziałem, że tak powinno się robić. To jest jakby nadwrażliwość i wiem, że muszę iść do lekarza, ale chciałem się dowiedzieć, co robić, by nie bolało, bo to przeszkadza.

MĘŻCZYZNA, 14 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam.

Być może Twoim problemem jest stulejka. Oznacza to, że napletek zsuwa się z trudnością lub nie zsuwa się w ogóle. Dlatego odciąganie go na siłę nie jest wskazane. Polecałbym natomiast wizytę u urologa dziecięcego, który ma doświadczenie w takich sprawach.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty