Dlaczego mam wrażliwego żołędzia?

Mam 14 lat, gdy zsunę napletek żołądź jest bardzo wrażliwy na dotyk i nawet na powiew wiatru proszę o pomoc! Nie mam problemów z napletkiem, tylko z wrażliwym żołędziem, czy to stulejka? Wstydzę się powiedzieć rodzicom. 2 lata temu byłem chory na nowotwór, można to jakoś rozwiązać bez wizyty u lekarza?
14 LAT ponad rok temu

Witaj,

Stulejką nazywamy schorzenie związane ze zwężeniem ujścia napletka, które uniemożliwia jego ściąganie. Jeżeli nie zauważyłeś u siebie problemów z jego zsuwaniem podczas mycia, stulejkę należy wykluczyć.

Wrażliwość penisa bywa także spowodowana infekcją.
Niestety bez obejrzenia Twojego prącia nie da się postawić diagnozy. Jeżeli dodatkowo jesteś pacjentem z wyleczoną chorobą nowotworową, każde zaburzenie czy dolegliwość powinny być konsultowane z lekarzem. Jesteś niestety w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia nowotworu, w tym układu płciowego.
Nie piszę tego po to by Ciebie straszyć, a jedynie by Cię zmobilizować do skorzystania z konsultacji ze specjalistą.

Pozdrawiam.