Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból przy odciąganiu napletka - czy to stulejka?

Mam problem, który mnie irytuje. Jeśli chodzi o rozmiary penisa, jest jak najbardziej w porządku - mam 18 lat i mój penis w pełnym wzwodzie osiąga 18 cm. Martwi mnie jednak to, że w tym czasie nie mogę  naciągnąć napletka, gdyż boli, a jak naciągnę do końca to jest taka dość gruba warstwa wokół. Gdy go dotykam w środku to boli. Czy to może być stulejka? Proszę o odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy!

Napletek w spoczynku, jak i we wzwodzie powinien znajdować się na żołędzi. Taka sytuacja jest fizjologiczna u mężczyzn nieobrzezanych.
Odciągnięcie napletka z żołędzi nie powinno powodować żadnych dolegliwości bólowych zarówno w spoczynku, jak i we wzwodzie. W stanie silnej erekcji sam moment odciągania napletka może powodować chwilowy dyskomfort, jest to normalne.
Wydaje się, że opisana sytuacja może sugerować stulejkę. Aby ustalić dokładne rozpoznanie konieczne jest badanie urologiczne. Po ustaleniu właściwego rozpoznania będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.
Proponuję skonsultować problem z urologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy