Jak wyleczyć tiki u dziecka?

Dzień dobry, 8 letni syn cierpi na tiki. Tika od 3 lat , coraz bardziej i bardziej. Wysokie ASO zostało dwukrotnke leczone 3 dawkami Ospenu. Po 3 latach z 1200/1300 spadlo na 600. Został wykonany rezonans magnetyczny, który wykazał torbiel pajeczynowki tylnego dołu czaszki . Neurolog nie kazała się tym przejmować, bo może to być wrodzone/ rozwojowe itp. Badanie eeg we snie zostali opisane jako nieprawidłowe. W senność widoczny jest rozpad czynności podstawowej. Uwidoczniono nasteoujace prawidlowe grafoelementy snu pod postacią pojedynczych fal ostrych wierzcholkowych ,wrzecion snu. W czasie badania pojawiają się w okolicach centralno ciemieniowych zmiany pod postacią wysokonapieciowych fal wonych, które szybko ulegają uogolnieniu. Pojawiają się także uogolnione zespoły iglicy z falą. Orzeczenie- zapis czynności bioelektryczej mózgu we snie nieprawidłowy ze zmianami wtornie uogolnionymi. Wizyta u neurologa za 2,5 tygodnia. Mnie dopada stres . Proszę o pomoc w odczytaniu opisu.

Niestety tiki są bardzo trudne do opanowania dostępną farmakologią, nie wiem jednak jakiego rodzaju są to tiki i jak upośledzają funkcjonowanie dziecka. Proszę poczekać do wizyty u neurologa, wówczas lekarz na pewno więcej powie