Jak wyleczyć treptococcus agalactiae?

Witam. U mojej zony wykryto w pochwie bakterie streptococcus agalactiae. Szykujemy sie do inseminacji ale lekarz nie chce nas dopuscic dopoki nie wyleczy tej bakteri. Prosze mi powiedziec w jaki sposob mozna ja wyleczyc zabic na dobre. Ja uprawiam seks z zona i nie zarazilem sie nia sprawdzalem robilem badania moze dlatego ze moj organizm jest odporniejszy. Prosze mi napisac jak ja wyleczyc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponujenwykonac posiew i wdrożyć leczenie zgodnie z antybiogramem