Jak z jedzeniem stosować Trittico?

Czy po zażyciu leku Trittico XR można jeść? Mam go brać 2h po jedzeniu na pusty żołądek, ale czy po zażyciu później mogę jeszcze jeść? Jeśli tak to od razu czy po jakimś czasie? Czy przy zażywaniu tego leku można pić napoje energetyczne?

Zgodnie z charakterystyką produktu leczniczego, lek można zażywać niezależnie od posiłku. Może Pani spożywać tzw. napoje energetyczne.