Jak zabezpieczać się przed kolejnymi ciążami?

Witam. Mam 25 lat i dwoje dzieci. Pierwsze 3 lata i drugie 4 miesiace. Chcialabym zabezpieczyc sie przed kolejna ciaza na okres dwoch moze trzech lat. Interesuje mnie metoda, w ktorej nie bedzie mozliwosci zaplodnienia i poronien. Nie chce tez tabletek. Prosze o porade. Bardzo wazne zeby nie byl to srodek wczesnoporonny! Nie wiem nic o tych metodach a w internecie sa rozne informacje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa. Po badaniu lekarskim będzie można określić najbardziej odpowiednie metody antykoncepcji.