Środki na odtrucie organizmu po przyjmowaniu mefedronu

Dzien dobry. Mialam problem z narkotykami roznego typu krysztaly mefedrony i dopalacze i syntetyki. Ostatnio zakupilam sobie Detoxid max zeby oczyscic organizm z toksyn. Chcialabym prosic o jakiej lepsze srodki ktore skuteczniej oczyszcza tak zatruty organizm bo nie sadze zeby lek nie na recepte zadzialal. A takze chcialabym wiedzirc czy sa moze jakies leki pomagajace ale nie metadob. Najbardziej interesuje mnie to jaki srodek na odtrucie musze zakupic

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do psychiatry, Lekarze tej specjalności leczą uzależnienia. Po badaniu będzie można ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie.