Oczyszczanie organizmu z toksyn i pasożytów

Oczyszczanie organizmu z toksyn. Wydaje mi sie ze moje dolegliwosci zdrowotne maja powiazanie z toksynami, pasozytami. Czy napewno? Jak taki organizm oczyscic? Dolegliwosci takie jak zaparcia, swiad skory, alergia, astma. Dodam ze obgryzam paznokcie prawie cale zycie. Alergie mam juz z 10 la , gdzie testy pokarm i wziewne nic nie wykazaly, astme od 2 lat. A mam 21 lat.
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Co wiesz o alergii pokarmowej u dzieci?

Sprawdź, czy tej choroby można uniknąć, np. odpowiednim odżywianiem w czasie ciąży. Z filmu dowiesz się również, czy alergia jest chorobą, z której nie można zostać wyleczonym, a także kiedy najlepiej badać dzieci pod kątem alergii.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, część z objawów mogłaby być objawem zakażeń pasożytniczych,jednakże potrzebne są badania specjalistyczne, żeby to potwierdzić. Astma i alergia z kolei nie jest spowodowana raczej obecnością pasożytów a powód ich występowania jest często trudny do wykrycia. Pozdrawiam

0

Większość dolegliwości z jakimi borykają się ludzie, ma bezpośredni związek z toksynami. Krew, limfa czy tkanka tłuszczowa to tylko niektóre magazyny tych substancji. Organizm można oczyścić stosując odpowiedni model żywienia wspomagany terapią ziołami.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy