Oczyszczanie organizmu z toksyn i pasożytów

Oczyszczanie organizmu z toksyn. Wydaje mi sie ze moje dolegliwosci zdrowotne maja powiazanie z toksynami, pasozytami. Czy napewno? Jak taki organizm oczyscic? Dolegliwosci takie jak zaparcia, swiad skory, alergia, astma. Dodam ze obgryzam paznokcie prawie cale zycie. Alergie mam juz z 10 la , gdzie testy pokarm i wziewne nic nie wykazaly, astme od 2 lat. A mam 21 lat.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, część z objawów mogłaby być objawem zakażeń pasożytniczych,jednakże potrzebne są badania specjalistyczne, żeby to potwierdzić. Astma i alergia z kolei nie jest spowodowana raczej obecnością pasożytów a powód ich występowania jest często trudny do wykrycia. Pozdrawiam

Większość dolegliwości z jakimi borykają się ludzie, ma bezpośredni związek z toksynami. Krew, limfa czy tkanka tłuszczowa to tylko niektóre magazyny tych substancji. Organizm można oczyścić stosując odpowiedni model żywienia wspomagany terapią ziołami.