Skuteczny sposób na oczyszczanie organizmu z toksyn

WITAM SERDECZNIE jestem 55-letnim mezczyzna. Prosze o pomoc w wybraniu skutecznej metody na oczyszczenie z toksyn CALEGO ORGANIZMU

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Witam serdecznie!

To, co w organizmie człowieka nazywane jest toksynami, to nie tylko substancje pochodzące z otoczenia (np. zanieczyszczenie środowiska, żywność złej jakości), ale również produkty przemiany materii (a procesy biochemiczne zachodzą w organizmie nieustająco). Dlatego też nie znam sposobu, aby oczyścić cały organizm z toksyn. Polecam jednak zdrowy styl życia przejawiający się zarówno w korzystaniu ze zbilansowanej, pełnowartościowej diety (w której wystąpią produkty "oczyszczające" np. kwasy owocowe, antyoksydanty) oraz aktywności fizycznej.

Pozdrawiam!

Monika Frank, Dietetyk
http://poznan.mojdietetyk.pl/