Czy podczas głodówki można stosować ten lek?

Dzień dobry, czy podczas głodówki oczyszczającej trwającej 10 dni można zażywać wellbutrin xr? Czy lepiej na czas głodówki przerwać kuracje?

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Dzień dobry, koniecznie należy zgłosić się do lekarza prowadzącego, ponieważ bez konsultacji z nim nie wolno odstawiać leków. Co więcej, tak długa głodówka może Panu tylko zaszkodzić, w tej kwestii warto poradzić się dietetyka, który po zebraniu wywiadu i wzięciu pod uwagę leczenie, jakiemu jest Pan poddany, skomponuje dla Pana indywidualny program żywieniowy. Pozdrawiam