Dieta odchudzająca dla osoby o nieregularnym trybie życia

Witam. Mam 20 lat, 183 cm wzrostu i 89 kg. Moim celem jest waga 75 kg. Pracuję od poniedziałku do piątku, na trzy zmiany. Wiem, że są diety odchudzające, polegające na jedzeniu małej ilości pokarmu, ale w odstępach ok. 2,5-3 h. Lecz w mojej pracy nie wolno nam jeść gdy pracujemy. Moje pytanie brzmi, czy istnieje jakaś dieta odchudzająca przystosowana do takich osób jak ja, które co tydzień muszą przerzucać się na inne godziny funkcjonowania, oraz które w pracy nie mają możliwości jeść co ok. 3h?

Magdalena StusiĹska

W takim wypadku najlepiej zgłosić się do dietetyka, który dobierze Panu dietę pod Pana potrzeby- z czasami posiłku dopasowanymi do czasu pracy, często wystarczą odpowiednio skomponowane 3 posiłki dziennie. Warto też zwrócić uwagę pracodawcy, że zabranianie jedzenia w pracy nie powinno mieć miejsca i przerwa na posiłek powinna zostać wprowadzona. Proszę też pomyśleć o dodaniu do diety aktywności fizycznej.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska